Tehtud tööd

Kontakt

Tehtud pottsepatöö- vana pliidi parandamine

Pottsepatööd

Pottsepatööd on meie jaoks igapäevane tegevus, omades pikaajalist kogemust ahjude, pliitide ja muude küttekollete ehitamise ja parandamisega. Koldehunt OÜ tuleb appi, kui soovite tuppa soojust ning teil on plaanis alustada pottsepatöödega. Meie missiooniks on tagada kvaliteetsed pottsepatööd igasse majapidamisse. Ehitame ja renoveerime uusi ning vanu küttekoldeid, pakkudes personaalset lahendust, mis hõlmab endas tugevat ja kvaliteetset teostust. Arvestame alati kliendi soovide ja ruumi eripäradega, tagades hea ehituskvaliteedi ja kütteseadmete pika eluea. 

Meie eesmärk on toetada klienti kogu tööprotsessi vältel, konsultatsioonist lõppviimistluseni. Sageli sünnib just spetsialistidega arutades parim lahendus. Saame aidata korda teha vana kolde või ehitada hoopis nullist täiesti uue. Tutvu meie tehtud töödega.

Meie pottsepp

Pottsepp Siim Säre omab kutsetunnistust ning on kütteseadmetega tegelenud aastast 2013. Kasutame ehitusel ja paigaldusel ainult kvaliteetseid materjale, seetõttu soovitame usaldada meie asjatundjaid, kellel on ahjude ehitamise aastate pikkune kogemus, et ehitada teile vastupidav ahi. Küttekollete turvalisus ja tuleohutus on meile oluline ning selles osas järeleandmisi kunagi ei tee.

Küttekolded, mille ehitamisega saame aidata

Ahjud

Ahi võib olla kodus peamine kütteallikas, kuid paljudel juhtudel aitab ahi lisada hubasust ning annab igale kodule unikaalse välimuse. Ahi annab sooja aeglaselt ning kaua, olles sõltumatu tormidest ja elektrikatkestustest, mis annab kindlustunde, et ahjuga eluruumides on alati soe. Meie tehtud tööde hulgast leiad pottahjud, krohvitud pinnaga ahjud ja plekkahjud. Igale maitsele midagi.

Tehtud pottsepatöö- ahju parandamine

Kui sul on majapidamises vana ahi, siis seda ei pea ilmtingimata lammutama, vaid saab renoveerida või remontida. Kui ahjul on mõni väike rike, siis on võimalik see väiksemate kuludega korda teha ning säilitada originaalkuju. Mõistame, et vana ahi on pererahvale sageli sümboolse väärtusega ning selle kordategemine palju väärtuslikum, kui uue ehitamine.

Pliidid

Pliit ei ole pelgalt toa kütmiseks, vaid sellel on oluline roll ka köögis. On palju majapidamisi, kus pliit on söögi tegemise lahutamatu osa ning perenaise suurim abiline. Pliitide puhul on võimalik samuti olemasolev küttekolle remontida ja renoveerida, kui on soov säilitada vana ajalooga pliit. Kui pliit on halvas seisus ning renoveerimine on keeruline, turvalisuse seisukohast, siis tasub ehitada uus. Soovi korral saab kombineerida, taastades osa küttekoldest ja teatud osa ainult värskendada ehk uuesti ehitada.

Tehtud pottsepatöö- vana pliidi parandamine
Tehtud pottsepatöö- kamina parandamine

Kaminad

Kamin on tänapäeval sageli nii sisutuselement kui ka kütteallikas. Sageli saab kogu pere just kamina eest kokku ning kodust kaminatuld väärtustatakse väga. Kuna kamina soojussalvestus on väike, siis peamiseks kütteallikaks see kõige parem variant pole.

Kaminate kasutusala on muutunud väga laialdaseks ning nüüd on võimalik kaminat ehitada ka korteritesse. Samuti saab kaminaid ehitada välitingimustesse- aeda, välikööki või puhkenurka. Kamina suureks eeliseks on kiire soojaandmine ning lai disaini ja materjali valik. 

Meie usinad pottsepad saavad aidata kaminasüdamike paigalduse ja kesta ehitusega ning kütteautomaatika lahendustega, mis on spetsiaalselt mõeldud kaminatele.

Kui küttekolle on majapidamisse valitud, siis tasub mõelda erinevate pinnaviimistlus võimaluste peale. Milline sobib just teile? 

Küttekolde pinnaviimistlus võimalused:

  • krohvimine
  • plaatimine
  • looduskiviga katmine
  • puhasvuukviimistlus

Kui teil tekib viimistlus võimaluste osas küsimusi või ei oska enda küttekolde jaoks parimat lahendust valida, siis meie pottsepad aitavad leida just teile sobiva lahenduse. Pinnaviimistlus sõltub üldjuhul mitmest tegurist: küttekolde eripärad, küttekolde tüüp, interjöör ning kliendi disaini eelistused.

Koldehunt OÜ pottsepatööde nimekiri:

  • pottahjude ehitus ja remontimine
  • krohvitud pinnaga ahjude ehitus ja remontimine
  • plekkahjude ehitus ja remontimine
  • pliitide ehitus
  • pliitide ehitus koos integreeritud elektritehnikaga

Täpsema pottsepatööde pakkumise ja konsultatisooni saamiseks võta meiega ühendust